Modlitwa do św. Charbela

Święty Ojcze Charbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale Nieba, wstawiaj się za nami. Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego. 

Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła. Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności.
Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych.
 

Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

10 komentarzy:

 1. blagam o zdrowie dla syna meza i dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. blagam o zdrowi dla mnie syna meza

  OdpowiedzUsuń
 3. Swiety Szarbelu uratuj zycie mojego szwagra.Blagam.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o życie z Bogiem zawsze mojej rodziny i o zgodę. O prawdziwą czystą miłość proszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Święty Szarbelu uratuj moje życie. Bardzo Cię to proszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Święty Szarabelu prosze aby moje nogi po oparzeniu się dobrze zagoiły , proszę

  OdpowiedzUsuń
 7. Swiety Ojcze Cherbulu, wprowadz prawdziwa milosc do mojej rodziny, abysmy podazali za Panem Jezusem Chrytusem. Zycie,kazdego dnia z Panem Bogiem, ulecz moja zone, syna i mnie z ciezkich chorob, bardzo prosze. Ale niech bedzie wola Twoja, a nie moja.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sw Charbelu Pomoz mi.....

  OdpowiedzUsuń
 9. Prosze o uzdrowienie duszy I ciala dla mie I mojej rodziny. Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 10. Święty Ojcze Szarbelu proszę Cię o szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla mojego męża. Ulecz go z ciężkiej choroby.

  OdpowiedzUsuń